Następny mecz:  Sevilla  -  Barcelona     ·  Sobota, 31 marca 20:45  ·  30. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

W tym tygodniu Bartomeu przedstawi bilans za poprzedni sezon

 19 czerwca 2017, 13:20

 Majerr

Źródło: AS

 4 komentarze

Na internetowej stronie ASa przeczytamy dzisiaj, że w tym tygodniu Josep Maria Bartomeu przedstawi bilans za poprzedni sezon.

Madrycki dziennik pisze, że choć kataloński klub nie wydał jeszcze oficjalnego komunikatu, to w tym tygodniu prezydent FC Barcelony ma pojawić się na konferencji prasowej, podczas której przedstawi wyniki osiągnięte przez Barçę w sezonie 2016/17 na polu finansowym, sportowym czy też społecznym.

Przewiduje się, że do spotkania Bartomeu z dziennikarzami dojdzie w środę, choć na ten moment brakuje oficjalnego potwierdzenia ze strony Barçy. Ponadto zakłada się, że odgórnie zostanie określony czas trwania konferencji prasowej, aby uniknąć sytuacji z poprzedniego roku, gdzie przedstawienie bilansu trwało aż 3 godziny i 42 minuty. Teraz Bartomeu wspólnie ze swoimi doradcami będą musieli odpowiednio przygotować się do tego wystąpienia.

Udostępnij:

Komentarze (4)

Gorące tematy