Następny mecz:  Juventus  -  Barcelona     ·  środa, 22 listopada 20:45  ·  5. kolejka Liga Mistrzów , Gr. D   ·  Transmisja: TVP 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Dzisiejszy trening

 31 sierpnia 2017, 13:30

 Julia Cicha

Źródło: FCBarcelona.es

 5 komentarzy

Dzisiejszy trening

Mimo że wielu zawodników FC Barcelony przebywa obecnie na zgrupowaniach reprezentacji, piłkarze, którzy pozostali w stolicy Katalonii, wzięli dziś udział w treningu w Ciutat Esportiva.

Na treningu pojawili się wszyscy dostępni gracze poza Douglasem, który otrzymał od klubu pozwolenie na opuszczenie zajęć, aby mógł rozwiązać kwestię swojej przyszłości. W ostatnich dniach mówiło się o wypożyczeniu Brazylijczyka do Benfiki z obowiązkową opcją kupna zawodnika, jeśli ten do grudnia zagra w ponad połowie spotkań. Portugalski zespół musiałby wtedy zapłacić połowę kwoty ustalonej za Douglasa, a więc 1,8 miliona euro.

Okazję do trenowania z pierwszym zespołem Barcelony otrzymali dziś bramkarze Iñaki Peña i Sergi Puig. Ernesto Valverde nie był obecny w Ciutat Esportiva, ponieważ wczoraj wziął udział w 19. szczycie trenerów UEFA w Nyonie. Barcelona przygotowuje się obecnie do kolejnego ligowego pojedynku, którym będą derby 9 września na Camp Nou.

Udostępnij:

Komentarze (5)

Gorące tematy