Następny mecz:  Barcelona  -  Espanyol     ·  Czwartek, 25 stycznia 21:30  ·  2. mecz 1/4 finału Puchar Króla Canal + Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Rakitić: Jeszcze niczego nie wygraliśmy

12 stycznia 2018, 09:41

Źródło: Marca

12 komentarzy

Ivan Rakitić przypieczętował wczorajsze zwycięstwo Barcelony nad Celtą bramką na 5:0. Pomimo radości z pewnego awansu do ćwierćfinałów Pucharu Króla Chorwat przyznaje, że do sukcesu jeszcze daleka droga.

Mecz: Cieszyliśmy się grą od pierwszych minut. Pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony i chcielibyśmy utrzymać tę dyspozycję. To było chyba nasze najlepsze 45 minut pod wodzą Ernesto Valverde, ale musimy pamiętać, że nie wygraliśmy jeszcze niczego. Idziemy do przodu małymi krokami, cieszymy się grą i jesteśmy coraz silniejsi, ale przed nami jeszcze wiele trudnych spotkań.

Seria meczów bez porażki: Oby trwała jak najdłużej. Cieszymy się każdą chwilą. W weekend czeka nas jednak być może najtrudniejszy pojedynek w całym sezonie, o czym mogliśmy się już przekonać w ostatnich latach.

Gol: Miałem już dość długi okres bez strzelonej bramki. Poza tym rzadko udaje mi się zdobyć gola głową.

Wylosowanie Realu w ćwierćfinale?: Zobaczymy, co będzie. Do wylosowania zostają coraz silniejsze drużyny, więc na pewno nie będzie łatwo. Musimy grać swoje, nie mamy wpływu na to, na kogo trafimy. Z pewnością jednak oni też by nie chcieli nas wylosować.