Następny mecz:  Barcelona  -  Girona     ·  Dziś o 20:45  ·  25. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Suárez: W pierwszej połowie też powinien być odgwizdany rzut karny za faul na mnie

28 stycznia 2018, 23:38

Źródło: Marca

7 komentarzy

Luis Suárez zdobył w meczu z Deportivo Alavés gola na 1:1. Po zakończeniu spotkania Urugwajczyk wyraził swoje zadowolenie z wyniku i pracy wykonanej przez całą drużynę.

Trudny mecz: Nie da się wygrać meczu, nie będąc odpowiednio skoncentrowanym. Czasem pozycja rywala w ligowej tabeli może być myląca. W drugiej połowie wiedzieliśmy, co chcemy grać, i udało nam się zdobyć trzy punkty.

Świetny tydzień idywidualnie: Osiągamy kolejne cele jako drużyna. Na poziomie indywidualnym również jestem bardzo zadowolony i czekam na następne spotkania.

Zagranie ręką Umtitiego: Piłka trafiła Samuela w rękę, takie sytuacje są trudne i to sędzia podejmuje decyzje. Moim zdaniem w pierwszej połowie też powinien być odgwizdany rzut karny za faul na mnie, ale o tym się nie dyskutuje.

Coutinho: Ligowy debiut na Camp Nou zawsze jest trudny. Philippe zagrał dobrze, próbował brać sprawy w swoje ręce i drużyna jest zadowolona z jego występu.