Następny mecz:  Espanyol  -  Barcelona     ·  środa, 17 stycznia 21:00  ·  1. mecz 1/4 finału Puchar Króla Canal + Sport 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Imię:

Arkadiusz

Data urodzenia:

21.02.1977

Miasto:

Sopot

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

23 lat

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

24 września 2016

Dni w serwisie

479

Liczba komentarzy

47

Ocena komentarzy

+61

Najlepiej oceniane komentarze
  • Binio77

    @meteo100: Ja akurat się cieszę że w końcu ktoś miał odwagę sie zabrać za ostatni skansen postkomunistyczny jakim jest sądownictwo . Czyli nietykalni dziadkowie po 70 - 80 lat zamknięta kasta która robi sobie przysługi i nikogo nie dopuszcza na ich miejsce . Czy ktoś kiedyś widział sędziego płacącego mandat , albo ukaranego za jazdę po pijaku mój znajomy z drogówki takiego złapał to gościu go zwyzywał i powiedział że go na zbity pysk wywalą . Tak wygłada nasze sądownictwo a gdzie ich zeznania majątkowe . Opływają w luksusie nietykalności a w sądzie wiekszą karę dostaniesz za obrazę sądu niż za wykroczenie . Ach szkoda gadać wiekszość z was jest młoda i nie wiele wie o naszych sądach i sędziach .Ja bym ich wszystkich wysłał na wakacje na daleką północ bez prawa powrotu czas na młodych ambitnych a puki siedzą tam stare dziady nie ma na to szans .Zresztą to i PIS I PO też bym tam wysłał cały czas od 20 lat te same gęby rządzą tylko nazwy partii się czasem zmieniają , i cały czas tylko szczekają na siebie . Władze muszą przejąć zupełnie nowi dóżo młodsi którzy nie szerzą mowy nienawiści a chcą iść do przodu i myślą o tym co zrobić dla nas , a nie dla siebie albo dla zgnojenia przeciwnej partii. Dopóki to się nie zmieni to będzie syf i tyle .

    A na koniec sorry po prostu krew mnie zalewa gdzie nie wejdziesz na stronę to tylko polityka a sam teraz sieje po stronie ten polityczny chłam

  • Binio77

    @Konias4318: Cóż to twoje zdanie i je szanuje ale nie wiem co akurat ma zarząd do tego . Prawda jest taka że zaplanował to dużo wcześniej dodatkowo chciał naciągnąć klub na kasę dlatego do końca się zastanawiał . Po sposobie w jaki zostało to zrealizowane widać było że wszystko mieli dogadane już wcześniej , powiem tak nie postąpił uczciwie w stosunku do klubu a dla mnie żaden zawodnik nie jest ponad nim dlatego stracił mój szacunek.
    Za to jego intencje potrafię zrozumieć chciał być liderem własnej drużyny , dostać jeszcze więcej kasy oraz być z kolegami z kadry.Cóż życzę mu powodzenia i chciałbym żeby Dembele okazał się lepszy od niego i przyniósł temu klubowi więcej radości i trofeów niż Neymar .

Ostatnie wystawione oceny

7. kolejka La Liga Niedziela, 1 października 16:15 Transmisja: Eleven

Gorące tematy