Następny mecz:  Sevilla  -  Barcelona     ·  Sobota, 31 marca 20:45  ·  30. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Imię:

Michał

Data urodzenia:

07.08.1991

Miasto:

Nowa Sól

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Ronaldinho

Ulubione zespoły:

Arsenal,

Barcelonie kibicuję od:

2003

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

1 marca 2014

Dni w serwisie

1481

Liczba komentarzy

59

Ocena komentarzy

+119

Najlepiej oceniane komentarze
  • JulianoBelletti

    @Dejwol: Przecież zdaniem zdecydowanej większości, gość powinien z miejsca czarować i stać się podstawowym zawodnikiem, bo kosztował grube melony. A nie jakieś kontuzje.. Do tego ma przecież już 20 lat. Najwyższa chyba pora żeby stać się najlepszym na świecie. Czy trzy mecze to za mało żeby udowodnić swoją wartość?

  • JulianoBelletti

    @pawello_93: Mistrz taktyki dopóki wszystko wychodzi :) żeby nie było, oczywiście zgadzam się z twoim komentarzem. Ernesto reaguje w trybie błyskawicznym, ma genialny zmysł do robienia zmian i rotowania składem pod konkretnego rywala. Takiego trenera trzeba nam było - mającego jaja, pomysł i wizje. U Enrique co by się na boisku nie działo to reakcji brak. Piłkarze się męczyli, nie było pomysłu ale zmian też nie. Valverde pokazywał już, że potrafi wyczuć czego potrzeba w danej fazie meczu i odpowiednio przesunąć czy zmienić zawodnika. Wracając jednak do początku mojego komentarza- dopóki wszystko wychodzi to jest mistrzem. Czekam tylko kiedy przyjdzie słabszy moment, a w komentarzach posypią się zwolnienia :)

Ostatnie wystawione oceny

1/8 finału

1. mecz 1/8 finału Liga Mistrzów Wtorek, 20 lutego 20:45 Transmisja: Canal +

Gorące tematy