Następny mecz:  Deportivo  -  Barcelona     ·  Niedziela, 29 kwietnia 20:45  ·  35. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Imię:

Filip

Data urodzenia:

30.06.1994

Miasto:

Szczecin

Zainteresowania:

piłka nożna, kryptowaluty

Ulubiony zawodnik:

Messi

Ulubione zespoły:

FC Bacelona

Barcelonie kibicuję od:

występów Ronaldinho

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

14 września 2017

Dni w serwisie

224

Liczba komentarzy

638

Ocena komentarzy

+708

Najlepiej oceniane komentarze
  • monsterrize

    Myślę, że Semedo pokazał, że warto go wstawiać do podstawowego składu, gość jest szybki jak piorun, potrafi kiwać, nastawiony też jest na mocny pressing no człowiek cyborg. Oby wrócił do zdrowia, lubię oglądać jego występy. 40 baniek według mnie na niego nie poszło się jeba* :))

  • monsterrize

    Ok straty, straty dla Semedo - ale jednego się mu nie odbierze, biegał, walczył o piłkę, próbował bezradnie coś skleić. Nie udawało mu się ale walczył i nie poddawał się dalej, w przeciwieństwie do reszty zawodników zostawił kawał serca na murawie. Jak dla mnie ( zawodnik meczu ), pomimo błędów jego. Błędy były u każdego ale liczyłem na chociaż walkę i próbę, Semedo udowodnił, że jest ambitny oraz, że nie ma wszystkiego w " hiszpańskim długopisie " tak jak reszta.
    Chciałbym jeszcze jedno dodać, zobaczcie na Juventus - Juventusu gracze mają jedną zaletę potrafią w ułamek sekundy przyspieszyć ostro by wyprzedzić zawodnika i dośrodkować idealnie. Przyspieszenie niczym prom kosmiczny ma właśnie Semedo i to nie raz udowadniał, jak dla mnie jest to diament, którego trzeba tylko oszlifować. Dałem mu pewne 3 za to jakie miał podejście do tego meczu i za jego dynamikę.

Ostatnie wystawione oceny

32. kolejka La Liga Sobota, 14 kwietnia 16:15 Transmisja: Eleven Sports 1

Gorące tematy