Następny mecz:  Sevilla  -  Barcelona     ·  Sobota, 31 marca 20:45  ·  30. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Imię:

Dawid Panek

Data urodzenia:

Brak informacji

Miasto:

Przemyśl

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

Brak informacji

Dni w serwisie

Ponad 1300

Liczba komentarzy

999

Ocena komentarzy

+2920

Najlepiej oceniane komentarze
  • panczo

    Jeśli Neymar faktycznie podpatruje Ronaldo, to możemy u Brazylijczyka spodziewać się ostrego zjazdu formy w najbliższych miesiącach. Dla swojego dobra, powinien przestać to robić.

  • panczo

    Bardzo możliwe, że w Interze będziemy oglądać kompletnie odmienionego Delofeu. Jego profil znacznie bardziej pasuje do ligi włoskiej, gdzie gra się dużo z kontrataków i przede wszystkim skrzydłami. W lidze hiszpańskiej sobie nie poradził, ale to nie oznacza, że jest złym piłkarzem. Przestańcie sączyć tyle jadu na swojego zawodnika, to raczej mentalność kibiców rm. Tutaj raczej wspiera się zawodników, nawet gdy odchodzą. Delofeu przez te pół roku, SŁABE pół roku, nie można odmówić jednej rzeczy: starał się, biegał walczył. To, że mu nie wychodziło mogło być wynikiem tego, że za bardzo chciał i wiedział,że na przekonanie do siebie ma krótki czas. Misja była trudna, zakończona niepowodzeniem, ale to nie znaczy, że trzeba po nim cisnąć. I jeszcze jedno, w Milanie udowodnił, że w piłkę grać potrafi.

Ostatnie wystawione oceny

1/8 finału

1. mecz 1/8 finału Liga Mistrzów Wtorek, 20 lutego 20:45 Transmisja: Canal +

Gorące tematy