Następny mecz:  Sevilla  -  Barcelona     ·  Sobota, 31 marca 20:45  ·  30. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Imię:

Brak informacji

Data urodzenia:

Brak informacji

Miasto:

Brak informacji

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

14 grudnia 2014

Dni w serwisie

1193

Liczba komentarzy

112

Ocena komentarzy

+131

Najlepiej oceniane komentarze
 • zenoowity

  Ja widzę że Barca to chyba jakiś król wszystkich klubów piłkarskich... Bo tylko tu, jaśnie oświeceni, włodarze klubu czekają na to aż piłkarz sam rozwiąże swoje problemy i zapuka do nich z walizkami. A wtedy oni wielcy władcy świata piłkarskiego może raczą pofatygować się do Paryża i złożyć ofertę ( o ile nie będzie padało bo w deszcz to się nie chce latać).

  Po prostu śmiech

 • zenoowity

  Śmieszą mnie osoby piszące o głupocie, pomyleniu, braku wiedzy czy nie ogarnięciu naszego zarządu. Wy naprawdę myślicie że Paulinho został kupiony za 40 mln po to żeby grał ? hehehe.
  Wy na prawdę myślicie że ludzie którzy otrzymują milionowe pensje za pracę którą wykonują (np dyr. Sportowy odpowiedzialny w dużej części za transfery) nie widzą i nie rozumieją że ten zawodnik nie będzie w stanie wygrać miejsca w składzie nawet z pożeraczem kebabów Ardą? Naprawdę myślicie że tylko wy to widzicie?
  Wytłumaczenia mogą być tylko 2
  1. Bartek ma jeszcze 250mln na transfery Cou i Dembele i postanowił przy okazji załatwić swoje interesy wypłacając właścicielowi tego Guangzhou solidną premie pewnie za dobrą współpracę na polu biznesowym. Bo wiedział że socios będą i tak zadowoleni z kupienia 2 topowych zawodników.
  2. Bartek zdaje sobie sprawę że koniec jego w FCB się zbliża ... 1szy etap wotum nieufności zbliża się wielkimi krokami. I postanowił przed odejściem załatwić swoje prywatne interesy.

  Ludzie na takich stanowiskach nie robią nic od tak. Wszystko jest rzetelnie splanowane i przemyślane. Tym bardziej że to co my widzimy z punktu widzenia kibiców kanapowców to tylko powierzchnia oceanu a oni mają wewnętrzne info o którym nam się nawet nie śniło.

Gorące tematy