Oficjalnie: Andoni Zubizarreta zwolniony z klubu

Ola

5 stycznia 2015, 16:20

FCBarcelona.cat

2325 komentarzy

Jak poinformował klub na swojej stronie internetowej, prezydent Josep Maria Bartomeu postanowił rozwiązać umowę z dotychczasowym dyrektorem sportowym Andonim Zubizarretą.

Prezydent, w imieniu całego klubu, dziękuje Andoniemu Zubizarrecie za wkład, poświęcenie i profesjonalizm w ciągu ostatnich czterech lat na czele dyrekcji sportowej FC Barcelony.

Jak informują katalońskie media, w środę odbędzie się konferencja prasowa Josepa Marii Bartomeu.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Komentarze (2325)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Polecam bardzo dobry komentarz do tej całej sytuacji z BO, podpisuje się pod nim wszystkim, niestety:

"Takiego burdelu w klubie nie pamiętam. Za Gasparta działy się cuda, Laporta wybronił się sam i odszedł z podniesioną głową. Teraz, gdzie człowiek nie spojrzy to jest jeden wielki rozpiździel.

Barca B gra piach, utalentowane dzieciaki muszą pakować walizki i odejść, młodzież jest wprowadzana do pierwszego zespołu albo za szybko, albo za późno, albo wcale. Tutaj akurat sytuacja sama się rozwiąże po decyzji TAS, ale do tego potrzeba ogarniętego człowieka na ławce, nie statysty, który obecnie prowadzi nasz klub.

To jest chore, że od czasu odejścia Pepa nie potrafimy na całym świecie znaleźć JEDNEGO ogarniętego trenera z górnej półki. Straciliśmy cały charakter. Wielka Barcelona zmieniła się w FC Totolotek. Dziś wygramy, jutro przegramy. 3 punkty w środę, 0 w sobotę. Buki dzięki nam bogacą się szybciej, niż Gates po wypuszczeniu Windowsa na rynek. Każdy mecz i każdy nowy dzień to strach przed kolejną "niespodzianką", która wypływa z klubu niczym gówno z szamba...

@borys27: MEssi za dużo zarabia i nie stać Barcy na dobrego trenera, ale może niedługo się to zmieni hehe

« Powrót do wszystkich komentarzy