Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Ter Stegen: Wygraliśmy mecz, który był trudny od samego początku

 17 września 2016, 16:08

 Łukasz Lewtak

Źródło: Marca

 5 komentarzy

Tuż po zakończeniu wyjazdowego spotkania z Leganes Marc-André ter Stegen ocenił przebieg meczu oraz wypowiedział się na temat straconego gola i zmiany systemu.

Analiza meczu: „Jeśli strzelamy jednego gola lub dwa, jest nam łatwiej. Rywale starali się nas naciskać od początku do końca. Z korzystnym wynikiem na tablicy jest wtedy łatwiej. Wygraliśmy mecz, który był trudny od samego początku”.

Puszczony gol: „Nie podoba nam się to, że straciliśmy bramkę w końcówce. To prawda, że był to ładny gol. Nie mogłem zobaczyć powtórki i nie wiem, czy był faul, czy go nie było”.

Zmiana systemu: „Dostaliśmy nowe wytyczne na ten mecz, jednak bardzo dobrze przystosowujemy się do tego, co powie nam trener. Myślę, że to było dla nas dobre”.

Zachowanie spokoju: „Jeśli nie zachowywałbym spokoju, mi i drużynie byłoby ciężej. Zawsze trzeba zachowywać spokój. Są takie mecze jak ten dzisiejszy, kiedy od samego początku napotykamy trudności, i wtedy trzeba pozostać spokojnym. Musimy dalej podążać tą drogą”.

Udostępnij:

Komentarze (5)

Gorące tematy