Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Jordi Alba: Dobrze się czułem w nowym ustawieniu

 17 września 2016, 18:23

 Łukasz Lewtak

Źródło: Sport

 5 komentarzy

Po meczu z Leganes Jordi Alba podkreślił, że drużyna Barçy dała z siebie wszystko od początku do końca i wyjeżdża spod Madrytu bardzo zadowolona z końcowego wyniku.

– Wiedzieliśmy, że będzie ciężko, ale od początku dawaliśmy z siebie wszystko i wracamy do domu z bardzo dobrym i ważnym zwycięstwem – powiedział lewy obrońca Barcelony.

– Mieliśmy trudności w wyprowadzeniu piłki, ale znaleźliśmy na to rozwiązanie. W trakcie meczu poprawiliśmy się przede wszystkim w obronie. Byliśmy lepsi w bezpośrednich pojedynkach z przeciwnikami i mieliśmy sytuacje, które przyniosły nam gole – dodał.

Na koniec Jordi Alba podkreślił, że Luis Enrique zastosował „bardzo dobry system gry”, decydując się na ustawienie 3-4-3. – Czułem się dobrze. Byliśmy lepsi, mimo że przeciwnicy również naciskają i potrafią grać piłką, utrudniając nam grę. Uważam, że rozegraliśmy dobry mecz – zakończył Alba.

Udostępnij:

Komentarze (5)

Gorące tematy