Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Alba: Neymar nigdy nie ma zamiaru prowokować rywali

 24 listopada 2016, 12:15

 Dariusz Maruszczak

Źródło: Sport

 26 komentarzy

Jordi Alba w meczu z Celtikiem powrócił do podstawowego składu Barcelony po miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją. Lewy obrońca wziął w obronę wygwizdanego na Celtic Park Neymara.

27-latek podkreślił klasę tridente i ich wpływ na drużynę. - Zarówno Luis Suárez, jak i Neymar należą do najlepszych na świecie, a potem jest Messi, który jest niesamowity i sprawia, że wszyscy stajemy się lepsi. 

Alba odniósł się do dezaprobaty publiczności na Celtic Park, skierowanej w stronę Neymara. - Chociaż w domu na nas nie gwiżdżą, to nie ma żadnego znaczenia. Neymar nigdy nie ma zamiaru prowokować rywali, chce tylko grać w piłkę. 

Na temat swoich kolegów z zespołu wypowiedział się również Sergio Busquets. - Są najlepsi na świecie i kiedy grają dobrze, drużyna funkcjonuje dużo lepiej. 

Pomocnik Barcelony był zadowolony ze zwycięstwa i awansu. - Jestem usatysfakcjonowany z awansu do fazy pucharowej i zajęcia pierwszego miejsca w grupie. Teraz musimy myśleć o La Lidze, ponieważ czekają nas dwa bardzo trudne mecze. 

Udostępnij:

Komentarze (26)

Gorące tematy