Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Sobota, 28 lipca *  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Luis Enrique: Ten mecz wzmocnił cały zespół

 22 grudnia 2016, 00:54

 Łukasz Lewtak

Źródło: Marca

 8 komentarzy

Luis Enrique wziął udział w konferencji prasowej po meczu z Herculésem, na której wyraził radość z gola Paco Alcácera oraz skomentował brak zmian w tym spotkaniu.

Radość z meczu: „Chciałbym życzyć dobrych świąt wszystkim culés, a szczególnie tym 60 025, którzy przyszli tej nocy na stadion”.

Mecz: „Drużyna podeszła do niego bardzo na poważnie, nie tylko ze względu na wynik pierwszego spotkania. Zespół cierpliwie przełamywał obronę Herculésa, dobrze operował piłką i włożył ogromny wysiłek. W pierwszej połowie rozstrzygnęliśmy losy dwumeczu, a w drugiej było więcej miejsca pomiędzy formacjami. Niektórzy zawodnicy się wzmocnili, ale to spotkanie wzmacnia również cały zespół”.

Losowanie: „Na pewno trafi nam się coś interesującego, jak zawsze”.

Denis Suárez: „Kiedy wygrywamy, mogę mówić o pojedynczych piłkarzach. Denis zagrał bardzo dobrze, jeśli chodzi o kontrolowanie podań pomiędzy liniami. W drugiej połowie zabrakło mu tylko szczęścia, aby zdobyć bramkę. Wiele wnosi do zespołu. To typowy pomocnik w stylu Barçy”.

Brak zmian: „Na ławce byli zawodnicy, którzy mieli w nogach wiele minut. Postanowiłem pozostawić na boisku wyjściowy skład”.

Paco Alcácer: „Nie czułem się źle z jego powodu, zdarza się, że piłkarz nie może strzelić gola. Uspokaja mnie to, jak trenuje i rywalizuje. Miał ogromne chęci na zdobycie bramki. To goleador, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Jestem zadowolony z postawy Paco oraz z postawy pozostałych dziesięciu piłkarzy”.

Polemika z Quique Sánchezem Floresem: „Może zaśpiewam kolędę i zakończymy? Feeeliz Naaaavidad… Może być?”.

Udostępnij:

Komentarze (8)

Gorące tematy