Następny mecz:  Barcelona  -  Alaves     ·  Sobota, 18 sierpnia 22:15  ·  1. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Rozpoczyna się era Ernesto Valverde [WIDEO]

 31 maja 2017, 16:17

 Majerr

Źródło: Mundo Deportivo/Sport

 72 komentarze

Ernesto Valverde dotarł dzisiaj do stolicy Katalonii i udał się na Camp Nou, gdzie wziął udział w tradycyjnej sesji fotograficznej na tle herbu FC Barcelony.

Valverde sam pojawił się przed klubowym herbem, gdzie dziennikarze wykonali nowemu trenerowi Barçy serię zdjęć. Hiszpanowi nie towarzyszyli członkowie zarządu Barcelony ani jego agent, którzy pozostali w klubowych biurach. Katalońskie dzienniki piszą, że nowy szkoleniowiec Blaugrany był wyraźnie zaskoczony ogromnym zainteresowaniem ze strony mediów, jakie wywołał jego przyjazd.

Mimo to nowy trener Barçy nie stronił od żartów i z uśmiechem mówił do fotografów: „zabijecie mnie! Co mam robić?”. Oprócz tego Valverde przywitał się ze swoimi starymi znajomymi dziennikarzami, których poznał już podczas okresu swojej pracy w Espanyolu.

Na oficjalnym koncie FC Barcelony na Twitterze zamieszczono wideo z pierwszego dnia Ernesto Valverde w stolicy Katalonii. Poniżej możecie zapoznać się z tymi materiałami.

Przypominamy, że jutro dojdzie do najważniejszych wydarzeń związanych z przyjazdem byłego trenera Athleticu do Barcelony. O 11:30 podpisany zostanie kontrakt z hiszpańskim trenerem. O 11:45 Ernesto Valverde zostanie oficjalnie zaprezentowany jako nowy szkoleniowiec pierwszego zespołu Barcelony. Hiszpan pojawi się na trybunie głównej Camp Nou, gdzie wykonane zostaną mu zdjęcia. Natomiast o 12:30 Valverde zejdzie na murawę boiska, gdzie będzie miała miejsce kolejna sesja fotograficzna. O 13:00 rozpocznie się konferencja prasowa trenera.

Udostępnij:

Komentarze (72)

Gorące tematy