Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Hope Solo atakuje Messiego i Neymara

 2 czerwca 2017, 14:40

 Majerr

Źródło: Sport

 194 komentarze

Bramkarka reprezentacji narodowej Stanów Zjednoczonych Hope Solo w ostrych słowach wypowiedziała się o Leo Messi i Neymarze, odnosząc się do problemów piłkarzy Barçy z płaceniem podatków. 35-letnia zawodniczka agresywnie zwróciła się także do prezesa PZPN Zbigniewa Bońka.

Na antenie Eurosportu Hope Solo zadebiutowała w roli Komisarz Żeńskiego Futbolu i udzieliła wywiadu, podczas którego odniosła się do problemów podatkowych Messiego i Neymara: – czasem pytają mnie, czy w żeńskim futbolu znajdują się odpowiedniki Messiego czy Neymara. Niestety nie. Nigdy nie słyszałam o żadnej zawodniczce, która miałaby tyle pieniędzy i myślała nad tym, jak uniknąć płacenia podatków.

Hiszpańskie dzienniki piszą również, że w tym samym wywiadzie oberwało się legendarnemu polskiemu piłkarzowi i aktualnemu prezesowi PZPN Zbigniewowi Bońkowi. Jakiś czas temu prezes Boniek włączył się do dyskusji pomiędzy Januszem Piechocińskim (PSL) a Karoliną Hytrek-Prosiecką (dyrektor ds. komunikacji w ekstraklasie), pisząc na swoim koncie na Twitterze:

Powyższe słowa wyraźnie nie spodobały się amerykańskiej zawodniczce, która skierowała się do legendy polskiej piłki w następujący sposób: – co powiesz na kopniaka w jaja? Czy to przydatny wpływ? Może jesteś zbytnim tchórzem, aby przyjść i powiedzieć mi to w twarz.

Udostępnij:

Komentarze (194)

Gorące tematy