Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Wiadomość Verrattiego dla PSG: "Nie wracam do Paryża"

 18 czerwca 2017, 10:57

 Łukasz Lewtak

Źródło: Mundo Deportivo/Sport

 177 komentarzy

La Gazzetta dello Sport informuje, że Marco Verratti wprost poinformował PSG, że nie chce dalej grać w drużynie z Parc des Princes. "Nie wracam do Paryża" - taką wiadomość zawodnik miał przekazać wczoraj władzom klubu.

Verratti dał tym samym do zrozumienia, że chce zakończyć przygodę z PSG i spełnić swoje marzenie o grze dla FC Barcelony. Już wcześniej Włoch zrobił sobie zdjęcie z dziennikarzem Mundo Deportivo i z wydaniem katalońskiej gazety w ręku, co mogło być sugestią, że myśli o przenosinach na Camp Nou. Agent Verrattiego Donato di Campli spotkał się już z dyrektorem sportowym PSG i przekazał mu, że włoski pomocnik chce odejść do Barçy. Teraz La Gazzetta dello Sport podaje, że identyczną wiadomośc skierował do klubu sam piłkarz.

PSG twardo stoi na stanowisku, że Marco Verratti nie jest na sprzedaż, mimo że Barça kontaktowała się już z klubem z Paryża w celu rozpoczęcia negocjacji. Piłkarz liczy na spotkanie z prezesem Nasserem Al-Khelaifim i będzie chciał przekonać go do wyrażenia zgody na transfer. PSG rozpoczyna przygotowania do sezonu 4 lipca i jeśli Verratti ma rzeczywiście nie wracać już do Paryża, operacja jego przejśca na Camp Nou musiałaby się zakończyć w ciągu dwóch tygodni, co wydaje się mało prawdopodobne. Raczej będziemy świadkami dłuższej telenoweli, która może zakończyć się dopiero wraz z zamknięciem letniego okienka transferowego.

Udostępnij:

Komentarze (177)

Gorące tematy