Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Dani Romera: Wynik jest idealny, ale nie możemy być zbyt pewni siebie

 19 czerwca 2017, 11:45

 Dariusz Maruszczak

Źródło: Mundo Deportivo

 6 komentarzy

Piłkarze Barcelony B po zwycięstwie 4:1 z Racingiem Santander w pierwszym meczu wyjazdowym decydującej fazy baraży o awans do Segunda División nie ukrywali swojego zadowolenia z rezultatu, ale starali się być ostrożni w ocenach.

– To idealny wynik, ale nie możemy być zbyt pewni siebie. Brakuje nam jeszcze jednego małego kroku – powiedział autor dwóch bramek Dani Romera.

– Mieliśmy problemy z trafianiem do siatki w tych barażach, nie jest łatwo czynić to przeciwko tak silnym drużynom. Wreszcie udało mi się odblokować. Świętowanie awansu na Mini Estadi jest marzeniem. Mamy rezultat, który nas faworyzuje, ale nic nie jest jeszcze przesądzone – stwierdził strzelec kolejnych dwóch goli Marc Cardona.

– Rozegraliśmy bardzo kompletny mecz i wiedzieliśmy, jak zareagować po straconej bramce. Teraz zmierzymy się w rewanżu na Mini Estadi. Potrzebowaliśmy szczęścia, którego brakowało nam wcześniej. Nic nie jest jednak zakończone i będzie bardzo trudno. Rywale nie będą mieli nic do stracenia – podkreślił Carles Aleñá.

19-letni pomocnik wypowiedział się także na temat swojej przyszłości. – Zobaczymy, mam nadzieję, że zostanę w Barcelonie, ale jeszcze nie wiadomo.

Udostępnij:

Komentarze (6)

Gorące tematy

Warto przeczytać