Następny mecz:  Barcelona  -  Sociedad     ·  Dziś o 20:45  ·  38. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Czytelnicy L’Équipe podzieleni w sprawie odejścia Verrattiego z PSG

 19 czerwca 2017, 09:30

 Majerr

Źródło: Mundo Deportivo

 25 komentarzy

W ostatnich tygodniach katalońska prasa żyje transferem Marco Verrattiego do FC Barcelony. Dzisiaj Mundo Deportivo informuje o zaskakujących wynikach ankiety przeprowadzonej przez L’Equipe.

Na stronie internetowej francuskiego dziennika zamieszczono ankietę, w której zadano pytanie: „czy PSG powinien pozwolić odejść Marco Verrattiemu do Barçy”. Wyniki tej sondy mogą zaskakiwać, ponieważ z 3265 ankietowanych niemal połowa udzieliła odpowiedzi twierdzącej. Aż 47% czytelników L’Equipe uważa, że Nasser Al-Khelaifi powinien pozwolić włoskiemu pomocnikowi na transfer na Camp Nou. Z kolei 52% francuskich kibiców staje po stronie klubu i twierdzi, że Verratti powinien zostać na Parc des Princes.

W ostatnich dniach zapewniano, że Marco Verratti przekazał władzom PSG chęć odejścia do FC Barcelony. Katalończycy mieli kontaktować się z przedstawicielami francuskiego klubu, jednak usłyszeli, że włoski pomocnik nie jest na sprzedaż. Wszystko wskazuje na to, że Barça będzie musiała toczyć długie i skomplikowane negocjacje z PSG, aby przekonać Francuzów do sprzedaży jednej ze swoich największych gwiazd.

Udostępnij:

Komentarze (25)

Gorące tematy