Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Marca: Rafinha może zostać włączony w operację sprowadzenia Bellerina

 19 czerwca 2017, 12:15

 Łukasz Lewtak

Źródło: Marca

 68 komentarzy

Marca informuje dziś, że Rafinha może zostać włączony w operację sprowadzenia na Camp Nou Hectora Bellerina z Arsenalu.

Brazylijczyk podobno nie ma nic przeciwko przejściu do Premier League. Zawodnik uważa, że w Arsenalu poprawiłby swoje umiejętności, ponieważ drużyna Kanonierów prezentuje styl, który mu pasuje, i mógłby liczyć na bardziej regularne występy niż w Barcelonie, co jest dla niego niezwykle istotne w kontekście przyszłorocznych mistrzostw świata w Rosji.

Arsenal również bardzo przychylnie spogląda na możliwość sprowadzenia Rafinhi. The Gunners chcą tego lata wzmocnić się kilkoma zawodnikami, a Rafinha pasuje do profilu piłkarza poszukiwanego przez Arsène'a Wengera - jest silny fizycznie, dobry technicznie i może grać na kilku pozycjach.

Marca przekonuje, że włączenie Rafinhi w operację sprowadzenia Bellerina byłoby bardzo korzystne dla Barcelony, która w ten sposób znacznie obniżyłaby koszt transferu hiszpańskiego prawego obrońcy. Katalończycy wyceniają Brazylijczyka na 30 milionów euro.

Hector Bellerin jest obecnie skupiony na występie w mistrzostwach Europy do lat 21 i w przeciwieństwie do Marco Verrattiego nie nalega na przejście do Barcelony. Zawodnik bardzo szanuje Arsène'a Wengera, który otworzył mu drzwi do wielkiej kariery, i może nie ułatwić Barçy transferu w takim stopniu jak włoski pomocnik PSG.

Udostępnij:

Komentarze (68)

Gorące tematy