Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Sportitalia: Perisić alternatywą na lewe skrzydło Barçy

 12 sierpnia 2017, 12:30

 Dariusz Maruszczak

Źródło: AS/Sport

 91 komentarzy

Według telewizji Sportitalia Ivan Perisić może być dla Barcelony kolejną opcją na wypadek fiaska transferów Philippe Coutinho i Ousmane'a Dembélé. Z kolei jak donosi kataloński dziennik SportDumie Katalonii miał się zaoferować skrzydłowy Leicester City Riyad Mahrez.

Sportitalia przypomina, że Perisić odrzucił niedawno propozycję nowego kontraktu ze strony Interu. Chorwat jest wyceniany na 50 milionów euro i duże zainteresowanie jego usługami wyraża od dłuższego czasu Manchester United. Perisić był już nawet bliski transferu do Czerwonych Diabłów, ale ostatecznie strony nie doszły do porozumienia.

Barcelona jest zdeterminowana, aby sprowadzić Coutinho oraz Dembélé, i chce o nich walczyć do samego końca, mimo że zdaje sobie sprawę ze stopnia trudności tego zadania. Perisić jest mniej wszechstronnym piłkarzem od tej dwójki, a jego obszar działania zazwyczaj ogranicza się do gry na skrzydle. Chociaż Chorwat wydaje się być w najlepszym momencie swojej kariery, a jego wydajność wciąż wzrasta, to niewątpliwie nie jest zawodnikiem na poziomie Brazylijczyka i Francuza. Barça musi jednak rozglądać się za innymi opcjami, ponieważ zarówno Liverpool, jak i Borussia upierają się, by nie sprzedawać swoich gwiazd.

Z kolei dziennik Sport donosi, że Riyad Mahrez zaoferował się Barcelonie. Reprezentant Algierii chce odejść z Leicester jeszcze przed zamknięciem letniego okienka transferowego. Wydawało się, że Mahrez jest bliski przejścia do Romy, ale transakcja nie została sfinalizowana, a piłkarz zagrał we wczorajszym meczu Leicester z Arsenalem na inaugurację Premier League.

Udostępnij:

Komentarze (91)

Gorące tematy