Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Keylor Navas: Odejście Neymara nie sprawia, że Barcelona jest słabsza

 12 sierpnia 2017, 15:00

 Julia Cicha

Źródło: AS

 19 komentarzy

Keylor Navas wziął udział w konferencji prasowej przed jutrzejszym meczem z Barceloną. Bramkarz Realu Madryt zapewnił, że jego zespół jest bardzo zmotywowany, choć wie, że zwycięstwo nie przyjdzie mu łatwo.

Superpuchar Hiszpanii: Jesteśmy spokojni, zdajemy sobie sprawę z ciążącej na nas odpowiedzialności. Wierzymy w siebie, ale wiemy, że nie będzie łatwo.

Seria meczów ze strzelonym golem: Bramki zawsze są ważne. Myślimy o meczu, a żeby go wygrać, musimy strzelać. Mamy bardzo dobrą drużynę, która jest w stanie tego dokonać. Przyszłością zajmiemy się później.

Głód trofeów: Gramy, by wygrywać. Jeśli zmienilibyśmy nasze nastawienie, nie moglibyśmy dłużej grać w piłkę, szczególnie w najlepszym zespole na świecie.

Neymar: Jego talent nie jest tajemnicą, ale nie możemy zakładać, że Barcelona jest bez niego słabsza. Nieważne, kto zajmie jego miejsce, na pewno będzie się starać tak samo.

Dwumecz: Trzeba przystosować się do sytuacji, którą mamy. Gramy dwa mecze i w obu powinniśmy zaprezentować takie samo nastawienie. Gdybyśmy grali tylko jedno spotkanie, niczego by to nie zmieniło.

Barcelona Valverde: Barcelona ma świetnych piłkarzy i jasny styl gry. Może zmienić niektóre szczegóły, ale podstawy zostaną te same. W jutrzejszym meczu nie będzie tajemnic, bardzo dobrze się znamy i zdecydują szczegóły. Mam nadzieję, że będziemy skoncentrowani i nie popełnimy błędów.

Udostępnij:

El Clásico - więcej niż mecz

Wszystko co chcesz wiedzieć o jednym z najważniejszych pojedynków w historii futbolu

Komentarze (19)

Gorące tematy