Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Henry doradza Coutinho

 29 sierpnia 2017, 12:14

 Dariusz Maruszczak

Źródło: Mundo Deportivo

 34 komentarze

Były piłkarz Barcelony Thierry Henry udzielił wywiadu dla portalu Goal.com, w którym wypowiedział się na temat sytuacji Philippe Coutinho. Francuz radzi Brazylijczykowi, aby ten poszedł drogą Luisa Suáreza.

– Trudno mi rozmawiać na temat sytuacji Coutinho, ponieważ kiedy ja chciałem odejść z Arsenalu, zrobiłem to. Więc nie wiem, jak to jest zostać w miejscu, które chcę opuścić. Radziłbym mu jednak, żeby zrobił to samo co Luis Suárez – powiedział Henry.

– Chciał odejść, ale został w Liverpoolu. Zachował się jak profesjonalista i rozegrał niesamowity sezon. Coutinho bardzo mi go przypomina. Być może chce odejść, ale powinien zostać. Kibice Liverpoolu kochają jego i klub. Poradziłbym mu, żeby został, rozegrał świetny sezon, a potem zobaczył, co się wydarzy w przyszłym roku. Powinien podążyć tą samą drogą co Suárez – wytłumaczył Francuz.

Coutinho nie rozegrał w tym sezonie jeszcze ani jednego meczu w barwach Liverpoolu. Oficjalnie z powodu problemów z plecami i choroby, ale jego zaufany lekarz stwierdził, że piłkarz nie ma żadnych problemów zdrowotnych, tylko żyje w dużym niepokoju i napięciu. Obecnie 25-latek przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Brazylii, gdzie normalnie trenuje.

Udostępnij:

Komentarze (34)

Gorące tematy