Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

FC Barcelona B wciąż pozyskuje piłkarzy

 29 sierpnia 2017, 20:30

 Julia Cicha

Źródło: Sport

 17 komentarzy

FC Barcelona B kontynuuje działalność na rynku transferowym, pozyskując i sprzedając zawodników. 
 
Rezerwy Barçy poszerzyły się dziś o środkowego obrońcę Davida Costasa Cordala. 22-latek został wypożyczony z Celty Vigo do końca obecnego sezonu. Jak informuje El Faro de Vigo zawodnik poprosił o zmianę drużyny, gdy dowiedział się, że nie może liczyć na poparcie Juana Carlosa Unzué. W Barçy B obrońca spotka się ze starym znajomym z Celty – Samuelem Araujo. Zespół Gerarda Lópeza stara się wzmocnić szczególnie w defensywie, ponieważ celem na ten sezon jest utrzymanie się w Segunda División A.
 
Klub ogłosił również nazwisko jednego piłkarza opuszczającego Barcelonę. Braima Fati zostanie wypożyczony do C.E. Sabadell. Pomocnik dołączy do Alasany i Trapagi, którzy grają już w tym klubie. Fati trenowałz Barçą B w trakcie presezonu, przebywał również z ekipą w Saint Etienne kilka dni temu. Ostatecznie zdecydowano o jego wypożyczeniu w celu otrzymania jak największej liczby minut na boisku oraz zyskania doświadczenia podczas gry w Segunda División B.
 

Udostępnij:

Komentarze (17)

Gorące tematy