Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Włochy: Hellas Verona oferuje 1,5 mln euro za Seung-Woo Lee

 29 sierpnia 2017, 19:16

 Majerr

Źródło: Sport

 28 komentarzy

Seung-Woo Lee jest jednym z tych zawodników, którzy muszą opuścić Barçę B w trwającym okienku transferowym. We Włoszech informują, że usługami koreańskiego zawodnika poważnie zainteresowana jest Hellas Verona.

W zespole rezerw przeznaczone są jedynie dwa miejsca dla graczy nieposiadających paszportu jednego z krajów Unii Europejskiej. Są one już zajęte przez pochodzącego z Hondurasu Anthony Choco Lozano i Brazylijczyka Vitinho, co zmusza Seung Woo-Lee do znalezienia sobie nowego klubu.

19-letni Lee, którego niegdyś porównywano z samym Leo Messim, może przenieść się do Serie A. Czytamy, że Hellas Verona od dłuższego czasu stara się pozyskać koreańskiego piłkarza, choć wydaje się, że w ostatnich godzinach Włosi zaczęli mocniej naciskać na jego transfer. Znany dziennikarz z Półwyspu Apenińskiego Gianluca di Marzio podał na swojej stronie internetowej, że Hellas Verona jest gotowa zapłacić 1,5 mln euro za transfer gracza Barçy B.

Oprócz tego dowiemy się, że już jutro rano Koreańczyk mógłby przejść testy medyczne w Weronie, choć swoje duże zainteresowanie usługami 19-latka wykazuje także Dinamo Zagrzeb. Na koniec czytamy, że przygoda Lee z FC Barceloną jest o krok od osiągnięcia swojego końca. Koreańczyk był niegdyś jedną z największych perełek cantery, jednak zapłacił on bardzo wysoką cenę za sankcję, jaką FIFA nałożyła na FC Barcelonę, i przez którą młody zawodnik przez długi czas pozostawał piłkarsko nieaktywny.

Udostępnij:

Komentarze (28)

Gorące tematy