Następny mecz:  Valladolid  -  Barcelona     ·  Sobota, 25 sierpnia 22:15  ·  2. kolejka La Liga Canal + Sport 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Arda Turan kontuzjowany

 7 września 2017, 15:34

 Łukasz Lewtak

Źródło: FCBarcelona.cat/Mundo Deportivo

 42 komentarze

FC Barcelona wydała oficjalny komunikat, w którym poinformowała, że Arda Turan naciągnął mięsień dwugłowy uda w lewej nodze podczas ostatniego zgrupowania reprezentacji Turcji.

Turan rozegrał 70 minut w ostatnim meczu Turcji z Chorwacją, jednak jak się okazało, wrócił do Barcelony z urazem. Klub nie podaje, ile wyniesie przerwa Ardy w grze. Mundo Deportivo pisze, że Turek nie będzie do dyspozycji Ernesto Valverde na najbliższe spotkania z Espanyolem i Juventusem.

Należy przypomnieć, że do 8 września otwarte jest okienko transferowe w Turcji i istnieje jeszcze możliwość, że Arda wróci do swojej ojczyzny, chociaż wydaje się to coraz mniej prawdopodobne, szczególnie że piłkarz woli zostać w stolicy Katalonii (mimo że nie znajduje się w planach Ernesto Valverde), ponieważ z ewentualnym wypożyczeniem do Galatasaray wiązałaby się znaczna obniżka pensji zawodnika.

Udostępnij:

Informacje o kontuzji

Kontuzjowany: Arda Turan
Data wystąpienia kontuzji: 07.09.2017
Przewidywany czas powrotu: 2017-09-17

Komentarze (42)

Gorące tematy