Następny mecz:  Valladolid  -  Barcelona     ·  Sobota, 25 sierpnia 22:15  ·  2. kolejka La Liga Canal + Sport 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Busquets: Na poziomie sportowym brak występu w tym meczu wyrządziłby nam wielką krzywdę

1 października 2017, 18:39

Majerr

Źródło: Marca

6 komentarzy

Po zakończeniu zwycięskiego meczu z Las Palmas krótkiego wywiadu udzielił Sergio Busquets, który został zapytany o decyzję dotyczącą rozegrania spotkania przy pustych trybunach.

Gra w takim dniu:  To bardzo dziwne, nie było to normalne. Dzisiejsze wydarzenia miały wpływ to spotkanie. Nie może się to podobać, ale trzeba było podjąć taką decyzję. Zwycięstwo wiele nas kosztowało. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była zła. Jesteśmy jednak szczęśliwi z powodu kompletu punktów.

Czy piłkarze rozważali odmowę gry?: My byliśmy gotowi na to, co się wydarzy. Na poziomie sportowym brak występu w tym meczu wyrządziłby nam wielką krzywdę. Osiągnięto jednak porozumienie.

Słaba pierwsza połowa z powodu dzisiejszych wydarzeń?: Wszystko ma swój wpływ. Na wielu płaszczyznach dzisiejszy mecz sporo nas kosztował. W drugiej połowie wróciliśmy na odpowiedni poziom i w przekroju całego spotkania byliśmy lepsi.

Bramka: Gdy można pomóc, tym lepiej. Nie strzelam wielu goli, ale jeśli mogę pomóc drużynie, tym lepiej.