Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Vietto: Barça nie jest nie do pokonania

 12 października 2017, 13:30

 Julia Cicha

Źródło: Mundo Deportivo

 8 komentarzy

Luciano Vietto liczy na występ od pierwszej minuty w sobotnim meczu Atlético z Barceloną. Argentyńczyk walczy ze swoim rodakiem Correą o miejsce u boku Griezmanna.

Napastnik Atlético jest optymistą w kwestii szans na pokonanie lidera ligi hiszpańskiej. − Wiemy, że będzie to trudny mecz. Barcelona jest w formie, ale nie jest nie do pokonania. Jesteśmy dobrze przygotowani i na pewno rozegramy dobre spotkanie.

− Messi jest najlepszy na świecie, jest w świetnej formie, tak jak zawsze w trakcie dotychczasowej kariery. Robi różnicę na boisku i będziemy musieli bardzo na niego uważać – zapewnia Vietto. Zawodnik zastanawia się również, jak pokonać Barcelonę. Broniąc się, zabierając jej piłkę, grając wysokim pressingiem? − Po trochu wszystkiego. Atlético nie raz wygrywało już z Barceloną. Nasz sztab szkoleniowy wie, jak to zrobić.

Vietto nie ukrywa, że sobotnie spotkanie będzie bardzo ważne dla Atlético, które obecnie traci aż sześć punktów do lidera. − Każde odrobienie części strat będzie dla nas bardzo korzystne - podkreślił napastnik Los Colchoneros.

Udostępnij:

Komentarze (8)

Gorące tematy