Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Chorwacja zagra z Grecją w barażach do mistrzostw świata

 17 października 2017, 17:10

 Ola

Źródło: Sport

 12 komentarzy

Dziś w Zurychu odbyło się losowanie baraży do mistrzostw świata 2018. Chorwacja, w barwach której występuje Ivan Rakitić, powalczy o udział w turnieju z Grecją.

Losowanie przeprowadzili meksykańska prezenterka Vanessa Huppenkothen oraz były reprezentant Hiszpanii Fernando Hierro. Szwajcaria, Chorwacja, Dania i Włochy ze względu na miejsce w rankingu FIFA były zespołami rozstawionymi.

Drużyna Ivana Rakiticia trafiła na Grecję. Bilans meczów pomiędzy tymi zespołami to trzy remisy, dwa zwycięstwa Greków i tylko jedna wygrana Chorwatów. Drużyna piłkarza Barçy rozegra jednak rewanż u siebie, co stanowi pewną przewagę. W dodatku Chorwacja jest specjalistą od baraży – na dwa ostatnie mundiale dostała się właśnie tą drogą.

Pozostałe pary barażowe to Irlandia Północna – Szwajcaria, Dania – Irlandia i Szwecja – Włochy. Pierwsze spotkania odbędą się w dniach 9-11 listopada, natomiast rewanże zostaną rozegrane w kolejnych trzech dniach.

Udostępnij:

Komentarze (12)

Gorące tematy