Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Podsumowanie ankiety: Czy Gerard Piqué powinien zrezygnować z gry w reprezentacji jeszcze w tym roku?

 16 listopada 2017, 19:15

 Majerr

 10 komentarzy

Przez ostatni miesiąc mogliście wyrazić swoją opinię w temacie tego, czy Gerard Piqué jeszcze w tym roku powinien zrezygnować z gry w reprezentacji Hiszpanii. Poniżej prezentujemy wyniki ankiety, w której oddawaliście swoje głosy.

Przez ponad miesiąc udział w głosowaniu wzięło 10 427 użytkowników. 47,1% z Was stwierdziło, że środkowy obrońca Barçy powinien kontynuować swoją przygodę z reprezentacją Hiszpanii i jechać na rosyjski mundial. Przeciwny pogląd przedstawiło 39,3% osób, zdaniem których kataloński piłkarz już w tym roku powinien ogłosić swoją decyzję o odejściu z kadry. Z kolei 13,6% czytelników nie zajęło konkretnego stanowiska w tym temacie.

Pragniemy Wam podziękować za wszystkie oddane przez Was głosy i jednocześnie zachęcamy Was, abyście wyrazili swoje zdanie poprzez udział w nowej sondzie. Tym razem pytamy Was, czy Gerard Piqué i Samuel Umtiti powinni zagrać w sobotnim meczu przeciwko Leganes. Przypomnijmy, że kontuzjowany jest Javier Mascherano, a obaj obrońcy mają na swoim koncie po cztery żółte kartoniki, dlatego ich ewentualny występ będzie oznaczał podjęcie ryzyka przez Ernesto Valverde, mając na uwadze to, że w następnej kolejce Barça uda się na Mestalla na mecz ze świetną w tym sezonie Valencią.

Udostępnij:

Sonda: Czy Piqué i Umtiti powinni wystąpić w meczu przeciwko Leganés?

Komentarze (10)

Gorące tematy