Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Sobota, 28 lipca *  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Rakitić: Trzeba dbać o Messiego

 6 grudnia 2017, 10:15

 Julia Cicha

Źródło: Sport

 11 komentarzy

Ivan Rakitić podkreślił dobrą grę Barcelony w meczu ze Sportingiem oraz zaznaczył, że mimo pewnego awansu drużyna nie grała wczoraj o nic.

− Graliśmy o dość dużo. Występowanie w Lidze Mistrzów to coś wyjątkowego, szczególnie dla mnie, bo w przeszłości nie miałem zbyt wielu okazji ku temu. Każde spotkanie jest jak prezent, a gra u siebie to obrona klubowych barw i dawanie spektaklu kibicom. Myślę, że dobrze zagraliśmy, mamy dobrą dynamikę i nie zmieniamy naszego stylu, dzięki czemu piłkarze łatwiej mogą się zaadaptować. Zasłużyliśmy na zwycięstwo, oby tak dalej.

− Messi jest zadowolony. Ważne, że jest z nami, czasem musi odpocząć. Gra z nim to coś wyjątkowego. Nawet gdy pojawia się na boisku na 20-25 minut, potrafi wszystko zmienić. Dobrze, że jest zdrowy, trzeba o niego dbać.

− Nie rozmawialiśmy z Mascherano. Ciężko pracuje, by jak najszybciej do nas dołączyć, jest dla nas ważny i zawsze gra na wysokim poziomie. Oby został tu jak najdłużej. Jest dla nas istotny jako piłkarz i jako osoba.

− Chciałbym wylosować Bazyleę. Odpadnięcia Atlético nie skomentuję, mam dość własnych spraw. Szkoda, że tak się stało, ale pokazuje to, że w Lidze Mistrzów nie ma łatwych spotkań. Trzeba grać na 100%.

Udostępnij:

Komentarze (11)

Gorące tematy