Następny mecz:  Barcelona  -  Alaves     ·  Dziś o 22:15  ·  1. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Nike przedwcześnie ujawnił transfer Coutinho do Barçy?

 31 grudnia 2017, 09:42

 Łukasz Lewtak

Źródło: AS

 111 komentarzy

Dziś ok. 1 w nocy firma Nike opublikowała w Internecie informację o noworocznej promocji strojów FC Barcelony, uwzględniając w niej Philippe Coutinho, co może oznaczać, że Brazylijczyk trafi na Camp Nou już w styczniu.

"Philippe Coutinho jest gotowy, aby błyszczeć na Camp Nou. Zdobądź koszulkę FC Barcelony na sezon 2017/18 z nazwiskiem czarodzieja. Spiesz się, darmowa personalizacja dostępna tylko do 6 stycznia" - taki komunikat pojawił się w nocy na stronie firmy Nike w ramach kampanii "tam, gdzie dzieje się magia".

Kampania została przygotowana w 34 językach, dlatego też mało prawdopodobne, aby doszło do ataku hakerskiego. Wspomniany komunikat zniknął ze strony Nike po kilku minutach, jednak Internauci zdążyli rozpowszechnić go w mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, że według doniesień mediów transfer Coutinho do Barçy jest coraz bardziej prawdopodobny. Wczoraj Mundo Deportivo informowało, że działacze katalońskiego klubu wraz z samym piłkarzem nieustannie pracują nad tym, żeby Brazylijczyk przybył na Camp Nou już zimą, i wydaje się, że są blisko osiągnięcia celu. Zawodnik Liverpoolu ma być na tyle pewien swojej przeprowadzki do Barcelony, że zlecił zaufanym osobom znalezienie mieszkania w stolicy Katalonii.

Udostępnij:

Komentarze (111)

Gorące tematy