Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Samuel Umtiti trenuje już z grupą [WIDEO]

 9 stycznia 2018, 12:34

 Julia Cicha

Źródło: Sport

 27 komentarzy

Samuel Umtiti wziął udział w dzisiejszym treningu FC Barcelony w Ciutat Esportiva. Drużyna wyjątkowo trenowała dziś na boisku nr 3, a nie na boisku im. Tito Vilanovy.

Stoper Barçy jest trakcie leczenia kontuzji mięśniowej, której doznał w meczu z Celtą Vigo 2 grudnia (2:2). Umtiti jest jednym z najważniejszych punktów w defensywie drużyny. Dzisiaj po raz pierwszy wziął udział w części treningu wraz z kolegami, a oprócz tego wykonywał specjalne ćwiczenia przeznaczone do radzenia sobie z tego typu urazami.

Paco Alcácer trenował w odosobnieniu, ale pojawił się na boisku. Thomas Vermaelen i Jordi Alba również trenowali indywidualnie, ponieważ odczuwają niewielki ból. Ernesto Valverde zaprosił na dzisiejszy trening Carlesa Aleñę i José Arnaiza. Obaj często dołączają do pierwszego zespołu, a Arnaiz wystąpił w dwóch ostatnich meczach Barcelony. Z kolei Philippe Coutinho jest w trakcie leczenia kontuzji i przewiduje się, że wróci do gry za około 20 dni.

Udostępnij:

Komentarze (27)

Gorące tematy