Następny mecz:  Valladolid  -  Barcelona     ·  Sobota, 25 sierpnia 22:15  ·  2. kolejka La Liga Canal + Sport 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Eusebio: Jeśli w niedzielę zrobimy wszystko tak jak należy, to mamy szansę na dobry wynik

 12 stycznia 2018, 20:45

 Grzegorz Zioło

Źródło: Sport

 19 komentarzy

  • Eusebio Sacristán chwali Barcelonę za grę defensywną w tym sezonie
  • Trener Realu Sociedad to były zawodnik Blaugrany
  • Szkoleniowiec zespołu z San Sebastián uważa, że jego zawodnicy mają potencjał, żeby wygrać z każdym rywalem

Eusebio Sacristán, były piłkarz Barcelony, a obecnie trener Realu Sociedad, wypowiedział się dziś na temat nadchodzącego meczu z liderem LaLigi. Na pytanie o słabe rezultaty swojej drużyny odpowiedział, że "jeśli w niedzielę zrobimy wszystko tak jak należy, to mamy szansę na dobry wynik".

– Znamy dobre strony piłkarzy Barçy i spróbujemy postawić im trudne warunki. Musimy dać z siebie wszystko – zadeklarował Eusebio po treningu, który odbył się za zamkniętymi drzwiami.

Eusebio wymienił kilka zalet swojego niedzielnego rywala, którego uważa za "odpowiednio zbilansowanego we wszystkich elementach gry". – Barcelona w tym sezonie świetnie broni, trudno jest strzelić jej bramkę, ponieważ jest dobrze zorganizowana w defensywie i gra bardzo solidnie. Ma też wiele jakości w ataku – stwierdził trener Realu Sociedad. 

Szkoleniowiec przyznał również, że mecz z Barceloną przychodzi w "trudnym momencie" dla jego drużyny, która ostatnio nie prezentuje się najlepiej. – Moi zawodnicy są zdeterminowani, żeby pokazać w niedzielę swoje najlepsze oblicze – zapewnił Eusebio.

Były zawodnik Blaugrany oznajmił, że "nie martwi się o swoją przyszłość" i jego jedynym zmartwieniem jest to, jak maksymalnie wykorzystać potencjał swoich zawodników, ponieważ jest on wystarczający, by pokonać każdego rywala.

– Jestem przekonany do swoich pomysłów i rozwiązań. Niedzielny mecz to okazja do urwania punktów wspaniałemu rywalowi, co stanowi dla nas dodatkową motywację – zakończył Eusebio.

Udostępnij:

Komentarze (19)

Gorące tematy