Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Bartomeu: Nasi trenerzy obserwowali rozwój Yerry'ego Miny już od dawna

 13 stycznia 2018, 14:53

 Łukasz Lewtak

Źródło: Mundo Deportivo

 4 komentarze

Josep Maria Bartomeu i Yerry Mina złożyli dziś swoje podpisy na umowie, która wiąże kolumbijskiego obrońcę z Barçą na najbliższe 5,5 roku. Prezydent FC Barcelony wygłosił z tej okazji krótkie przemówienie.

"Nasi trenerzy obserwowali rozwój Yerry'ego Miny już od dawna. Planowaliśmy sprowadzić Minę w lecie, ale przyspieszyliśmy transfer o kilka miesięcy, aby Yerry był już częścią zespołu. To dla niego bardzo ważny krok. Jest bardzo młodym i utalentowanym zawodnikiem i mamy nadzieję, że pokaże to w naszej drużynie. To pierwszy Kolumbijczyk w naszym klubie i to powód do dumy dla niego i jego kraju", powiedział Josep Maria Bartomeu.

Tuż po podpisaniu umowy głos zabrał także Yerry Mina. "Postaramy się, aby Kolumbia była bordowo-granatowa, a sukcesy Barcelony stanowiły powód do dumy dla kraju. Mam nadzieję, że wiele się nauczę od swoich kolegów, będę zdobywał trofea i napiszę historię w Barcelonie", powiedział zawodnik.

Udostępnij:

Komentarze (4)

Gorące tematy