Następny mecz:  Barcelona  -  Sociedad     ·  Dziś o 20:45  ·  38. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Sport: Nowa ofensywa Napoli po Deulofeu

 16 stycznia 2018, 16:00

 Dariusz Maruszczak

Źródło: Sport

 14 komentarzy

Jak donosi dziennik Sport, Napoli wznowiło negocjacje z Barceloną w sprawie wypożyczenia Gerarda Deulofeu.

Zwiększone zainteresowanie Deulofeu jest spowodowane tym, że włoski klub zerwał negocjacje w sprawie sprowadzenia Simone Verdiego po tym, jak nie doszedł do porozumienia z samym zawodnikiem, a także jego klubem - Bologną. Teraz uwaga Napoli ma skupić się na Deulofeu, ale operacja nie będzie łatwa do przeprowadzenia.

Jak dowiedział się Sport, Napoli jest zainteresowane wypożyczeniem Deulofeu z opcją wykupienia. Według tych informacji prezes Napoli Aurelio de Laurentiis osobiście nakazał wznowienie rozmów po negatywnej odpowiedzi Verdiego, który nie chce odchodzić z obecnego klubu w zimowym okienku transferowym.

Należy jednak zauważyć, że Napoli nie jest zainteresowane wyłącznie Deulofeu. W grę mają też wchodzić tacy zawodnicy jak Matteo Politano, Amin Younes czy Lucas Moura. Kataloński skrzydłowy miał jednak zrobić dobre wrażenie na działaczach włoskiego klubu podczas gry w Milanie. Mimo to nie ma pewności, czy Napoli dojdzie do porozumienia z Barceloną. Katalończycy domagają się bowiem zawarcia opcji obowiązkowego wykupienia zawodnika za 20 milionów euro po zakończeniu wypożyczenia, natomiast Włosi nie chcą się na to zgodzić. Napoli byłoby gotowe zapłacić wspomnianą kwotę tylko jeśli Deulofeu zdoła przekonać ich do siebie podczas okresu wypożyczenia.

Udostępnij:

Komentarze (14)

Gorące tematy