Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Sobota, 28 lipca *  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Iniesta: Piłka nożna to nie matematyka

 28 stycznia 2018, 23:07

 Grzegorz Zioło

Źródło: AS

 5 komentarzy

Andrés Iniesta udzielił krótkiego wywiadu po zakończeniu spotkania z Deportivo Alavés. Kapitan Barçy jest szczęśliwy, że drużynie udało się wygrać trudny mecz.

– Biorąc pod uwagę to, jak rozwijało się to spotkanie i jak nam szło, uważam, że to jedno z naszych najtrudniej odniesionych zwycięstw w ostatnim czasie. To ważne trzy punkty zdobyte po dużym wysiłku. Piłka nożna to nie matematyka. Czasami ma się więcej szczęścia, innym razem mniej, ale próbowaliśmy do samego końca. Nie było łatwo odrobić straty, ale udało nam się tego dokonać. Bramka na 1:1 to efekt wielu prób. Jesteśmy szczęśliwi – powiedział na gorąco Andrés Iniesta.

Zapytany o wejście Jordiego Alby i Sergiego Roberto pomocnik Barcelony odparł: – to był nerwowy moment spotkania, potrzebowaliśmy zmian. Zawsze staramy się grać swoją piłkę i w ten sposób wygrywać kolejne mecze. 

Iniesta wypowiedział się też na temat Philippe Coutinho: – ważne, żeby coraz lepiej czuł się w zespole. Jakość Coutinho i innych zawodników, którzy przyszli do drużyny, jest poza wszelką wątpliwością.

Udostępnij:

Komentarze (5)

Gorące tematy