Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Sobota, 28 lipca *  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Oficjalnie: Deulofeu wypożyczony do Watfordu [AKTUALIZACJA]

 29 stycznia 2018, 20:20

 Dariusz Maruszczak

Źródło: RAC1, Sport

 155 komentarzy

Jak donosi rozgłośnia RAC1, Gerard Deulofeu zwraca uwagę nie tylko włoskich, lecz także angielskich klubów. 23-latek znalazł się na celowniku Watfordu.

Deulofeu do tej pory łączony był głównie z drużynami z Serie A, takimi jak Napoli, Inter czy Roma. Do gry o jego sprowadzenie może jednak dołączyć również Watford. Nowy trener tego zespołu Javi García szuka wzmocnień, aby poprawić sytuację drużyny. The Hornets wciąż znajdują się w środku tabeli Premier League, ale ich dyspozycja jest coraz gorsza.

Deulofeu nie liczy się dla Ernesto Valverde i w ciągu ostatnich dwóch miesięcy przebywał na murawie zaledwie przez dziewięć minut w meczu z Realem Betis. Skrzydłowy dobrze zna Premier League, gdzie przez półtora roku występował w barwach Evertonu. Tym samym mógłby nie mieć większych problemów z aklimatyzacją w Watfordzie. Zimowe okienko transferowe zmierza ku końcowi i przyszłość 23-latka wkrótce powinna się wyjaśnić.

Aktualizacja 20:20: Jak donosi dziennik Sport, Barcelona zamknęła dziś wieczorem operację wypożyczenia Deulofeu do Watfordu. W spotkaniu mieli uczestniczyć agent piłkarza Ginés Carvajal, dyrektor sportowy angielskiego klubu Filippo Giraldi i dyrektorzy Barcelony Oscar Grau i Pep Segura. Według doniesień katalońskiego dziennika Deulofeu może zostać wypożyczony do końca sezonu, ale bez opcji wykupienia. Watford ma za to wziąć na siebie odpowiedzialność za opłacenie pensji skrzydłowego. Zdaniem Sportu Deulofeu może jeszcze dziś wyruszyć do Anglii, ponieważ chce jak najszybciej dołączyć do zespołu, w którym zagwarantowano mu możliwość regularnych występów.

Aktualizacja 23:00: FC Barcelona potwierdziła, że Gerard Deulofeu został wypożyczony do Watfordu. Skrzydłowy zostanie w angielskim zespole do 30 czerwca bieżącego roku. W umowie nie zawarto możliwości wykupienia 23-latka. Watford będzie opłacać pensję Deulofeu, a Barça może zarobić dodatkowo milion euro.

Udostępnij:

Komentarze (155)

Gorące tematy