Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Sobota, 28 lipca *  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Oficjalnie: Nahuel w Barcelonie B

 29 stycznia 2018, 21:28

 Dariusz Maruszczak

Źródło: FCBarcelona.cat

 7 komentarzy

Jak poinformowała FC Barcelona za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej klubu, Barça B wypożyczyła Matiasa Nahuela do końca obecnego sezonu.

21-latek jest wychowankiem Villarrealu, a od lipca 2016 roku przebywał na wypożyczeniu w Realu Betis. W zespole Verdiblancos Nahuel grał jednak bardzo niewiele (łącznie 550 minut przez półtora roku) i drużyna z Sewilli zdecydowała się odstąpić od jego wypożyczenia. Barcelona ma możliwość wykupienia zawodnika, choć kwota ewentualnego transferu nie została podana. Nahuel jest skrzydłowym, ale może również występować w środku pola, co niewątpliwie zwiększy pole manewru dla Gerarda Lópeza.

To czwarte wzmocnienie Barçy B w zimowym okienku transferowym. Wcześniej wypożyczeni zostali pomocnik Cristian Rivera (z Eibaru) i środkowy obrońca bądź defensywny pomocnik Martín Hongla (z Granady), a z Montrealu sprowadzono skrzydłowego Ballou Tablę.

– Dużo mówiło się o zainteresowaniu Barcelony, ale kiedy wszystko stało się realne, od razu powiedziałem „tak”, ponieważ bardzo chciałem tu przybyć – skomentował Nahuel.

Udostępnij:

Komentarze (7)

Gorące tematy