Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Sobota, 28 lipca *  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Sport ujawnia szczegóły wypożyczenia Gerarda Deulofeu

 31 stycznia 2018, 13:00

 Grzegorz Zioło

Źródło: Sport

 11 komentarzy

  • Barcelona może zarobić milion euro na wypożyczeniu Deulofeu do Watfordu
  • Warunkiem otrzymania tej kwoty jest ukończenie sezonu w górnej połowie tabeli Premier League przez klub z Vicarage Road
  • Jeśli Barcelona nie sprzeda Deulofeu latem, kontrakt zawodnika zostanie automatycznie przedłużony do 2020 roku

Gerard Deulofeu dołączył już do Watfordu i być może zadebiutuje w barwach nowej drużyny w dzisiejszym meczu ze Stoke. Zawodnik Barcelony został wypożyczony do klubu Premier League do końca sezonu bez możliwości wykupu, ale Blaugrana może zainkasować milion euro zmiennych. Anglicy opłacą również pensję Deulofeu, który otrzyma koszulkę z numerem 7. 

Dzisiaj Sport przedstawił kolejne informacje dotyczące warunków wypożyczenia. Barcelona otrzyma milion euro, jeśli klub z Vicarage Road zakończy sezon przynajmniej na dziesiątym miejscu w tabeli Premier League.

Catalunya Ràdio podało również, że jeśli w letnim okienku transferowym Barcelona sprzeda Deulofeu za przynajmniej 20 milionów euro, Watford zaoszczędzi wspomniany milion. Nawet jeśli angielski klub przeleje tę kwotę na konto Blaugrany po zakończeniu rozgrywek w górnej połowie tabeli, Katalończycy będą musieli ją zwrócić. Jeśli z kolei zawodnik nie zmieni latem klubu, jego kontrakt zostanie automatycznie przedłużony do 2020 roku.

Udostępnij:

Komentarze (11)

Gorące tematy