Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Hazard: Możemy pokonać Barcelonę, jeśli zagramy zespołowo

 9 lutego 2018, 16:30

 Dariusz Maruszczak

Źródło: Marca

 23 komentarze

Gwiazdor Chelsea Eden Hazard udzielił wywiadu dla dziennika Marca, w którym odniósł się m.in. do dwumeczu z Barceloną w Lidze Mistrzów i do problemów The Blues w tym sezonie.

Marca: Zbliża się wielki klasyk Ligi Mistrzów z Barceloną. Rywale wydają się nie do powstrzymania, przynajmniej w lidze, gdzie nie doznali jeszcze porażki. Jak ich oceniasz?

Hazard: Bardzo dobrze. To będzie piękne spotkanie. W tym sezonie nie prezentujemy się tak samo jak w poprzednim, a Barcelona jest świetna, ale ostatecznie to dwumecz i nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Dlatego właśnie kochamy piłkę nożną. Jestem pewny, że możemy ich pokonać, jeśli zagramy razem.

W Barcelonie nie ma już Neymara, ale wciąż jest wielu innych zawodników. Który z nich wzbudza największy strach?

Wiesz, że mają gościa, który nie jest z tego świata. On jest inny niż wszyscy, ma superklasę. Nie chodzi jednak o jednego piłkarza, ale o cały zespół.

Nie jesteście w najlepszym momencie. To trudny okres dla Conte, prawda?

Wygrywaliśmy w poprzednim sezonie i dlatego kibice chcą, żebyśmy również teraz zwyciężali. Wiemy jednak, że Premier League jest bardzo trudna, w tym roku przegraliśmy już kilka meczów, ale zostają nam jeszcze trzy miesiące. Mamy jeszcze FA Cup oraz Ligę Mistrzów i może się okazać, że sezon będzie udany. Teraz czujemy się źle, ale zobaczymy, co będzie na koniec sezonu. Na boisku dajemy z siebie wszystko. Czasem jednak pewne rzeczy nie wychodzą tak samo jak na treningu, ale musimy poczekać, ponieważ wciąż możemy sięgnąć po jakieś trofeum.

Udostępnij:

FC Barcelona w Lidze Mistrzów

Wyniki, tabele, statystyki, wszystko co musisz wiedzieć o Lidze Mistrzów!

Komentarze (23)

Gorące tematy