Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Amor: Trudno było zmienić datę finału Pucharu Króla

 12 lutego 2018, 18:40

 Dariusz Maruszczak

Źródło: AS

 5 komentarzy

Dyrektor ds. relacji instytucjonalnych i sportowych FC Barcelony Guillermo Amor po spotkaniu z przedstawicielami Sevilli i Hiszpańskiej Królewskiej Federacji Piłkarskiej wypowiedział się na temat podjętych decyzji odnośnie daty i miejsca rozegrania finału Pucharu Króla.

– Dla nas wszystko jest w porządku. Rozmawialiśmy o różnych wariantach, niektórych trudnych lub niemożliwych. Uważamy, że trudno było zmienić datę rozegrania finału. Odbędzie się on 21 kwietnia na Wanda Metropolitano i wszystko jest w porządku – powiedział Amor.

Barcelona starała się zmienić datę rozegrania finału z uwagi na to, że 25 kwietnia odbędzie się pierwsze spotkanie półfinału Ligi Mistrzów. Barça chciała uniknąć ewentualnej konieczności rozgrywania dwóch ważnych meczów w tak krótkim okresie. Amor wyznał jednak, że nie było możliwości ustalenia innego terminu.

– Nie było to możliwe ze względu na terminarz. Jest wiele meczów w wielu rozgrywkach. Bierzemy udział w nich wszystkich i mam nadzieję, że tak będzie do samego końca. Jeśli występujemy w tym czasie we wszystkich rozgrywkach, jest to dobry znak – stwierdził dyrektor ds. relacji instytucjonalnych i sportowych FC Barcelony.

Ponadto Amor podkreślił, że Barcelona nie prosiła o możliwość rozegrania finału na Santiago Bernabéu, wbrew doniesieniom hiszpańskiej prasy.

Udostępnij:

Komentarze (5)

Gorące tematy