Prezes AFA: Rozmawialiśmy z Messim, aby grał mniej w Barcelonie

Majerr

13 lutego 2018, 14:40

Marca/Mundo Deportivo

61 komentarzy

Prezes Argentyńskiej Federacji Piłkarskiej (AFA) Claudio Tapia wyjawił, że prowadzono rozmowy z Leo Messim, podczas których proszono zawodnika, aby rzadziej występował w meczach Barcelony ze względu na udział Albicelestes w tegorocznym mundialu w Rosji.

– Rozmawiano z Messim i poproszono go, aby dbał o siebie i grał nieco mniej. Jeżeli są mecze, które nie wymagają jego obecności, niech dba o siebie trochę bardziej. To będzie dobre – powiedział Claudio Tapia, który dodał: – mam nadzieję, że wszyscy zawodnicy przybędą na zgrupowanie w formie, w jakiej się znajdują. Wyczyny Sergio Agüero (cztery bramki w ostatnim starciu z Leicester – przyp.red.) są niesamowite, a Messi zawsze ma się dobrze.

Claudio Tapia potwierdził, że otrzymał w zeszłym tygodniu ofertę rozegrania spotkania towarzyskiego przeciwko reprezentacji Katalonii. Mecz ten miałby odbyć się 4 czerwca w Barcelonie. – Jorge Sampaoli powiedział nam, że ze względu na poziom sportowy byłby to dla nas dobry mecz. Dla nas ważny jest aspekt finansowy. Wciąż nie zamknęliśmy tej operacji – powiedział Tapia.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Przyjdzie Word Cup i jak zawsze cały ciężar będzie na barkach Messiego

konto usunięte

@Wienio: A na kogo ma być? W Barcelonie też jest i widać to dobitnie jak gracze go szukają jak im nie idzie.

@chudinho: Pozostałym z Argentyny ciagle nie idzie zatem XD

@chudinho: W Barcelonie jest taka różnica ze można tez podać do Iniesty by ja trochę poholował i zrobił z nią coś pożytecznego. Jest tez Suarez który potrafi przesadzić o wyniku robiąc akcje lub ja bardzo dobrze kończąc. Rakieta w trudnych momentach potrafi tez zrobić wiele dobrego w ofensywie. Mamy tez Busiego. A w Argentynie jeżeli w akcji nie uczestniczy Messi to większe zagrożenie wynika z kontry przeciwnika po stracie piłki jednego z graczy Albicelestes

@Wienio: A co Ty się o tą Argentynę martwisz. Normalnie można pomyśleć, że wolałbyś, żeby w bezpośrednim starciu z Polską Argentyna wygrała...

« Powrót do wszystkich komentarzy