Następny mecz:  Valladolid  -  Barcelona     ·  Sobota, 25 sierpnia 22:15  ·  2. kolejka La Liga Canal + Sport 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Prezes AFA: Rozmawialiśmy z Messim, aby grał mniej w Barcelonie

 13 lutego 2018, 14:40

 Majerr

Źródło: Marca/Mundo Deportivo

 61 komentarzy

Prezes Argentyńskiej Federacji Piłkarskiej (AFA) Claudio Tapia wyjawił, że prowadzono rozmowy z Leo Messim, podczas których proszono zawodnika, aby rzadziej występował w meczach Barcelony ze względu na udział Albicelestes w tegorocznym mundialu w Rosji.

– Rozmawiano z Messim i poproszono go, aby dbał o siebie i grał nieco mniej. Jeżeli są mecze, które nie wymagają jego obecności, niech dba o siebie trochę bardziej. To będzie dobre – powiedział Claudio Tapia, który dodał: – mam nadzieję, że wszyscy zawodnicy przybędą na zgrupowanie w formie, w jakiej się znajdują. Wyczyny Sergio Agüero (cztery bramki w ostatnim starciu z Leicester – przyp.red.) są niesamowite, a Messi zawsze ma się dobrze.

Claudio Tapia potwierdził, że otrzymał w zeszłym tygodniu ofertę rozegrania spotkania towarzyskiego przeciwko reprezentacji Katalonii. Mecz ten miałby odbyć się 4 czerwca w Barcelonie. – Jorge Sampaoli powiedział nam, że ze względu na poziom sportowy byłby to dla nas dobry mecz. Dla nas ważny jest aspekt finansowy. Wciąż nie zamknęliśmy tej operacji – powiedział Tapia.

Udostępnij:

Komentarze (61)

Gorące tematy