Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Zanotta: W przyszłym tygodniu powinniśmy zakończyć negocjacje w sprawie transferu Arthura

 22 lutego 2018, 20:36

 Julia Cicha

Źródło: Sport

 18 komentarzy

Dyrektor sportowy Grêmio André Zanotta jest już pewny, że w przyszłym tygodniu Arthur zostanie zawodnikiem FC Barcelony. Po ostatnim spotkaniu, na którym negocjowano szczegóły tej operacji, udzielił wypowiedzi dla mediów.

− Dzisiaj w Porto Alegre doszło do spotkania i wszystko jest na dobrej drodze do osiągnięcia porozumienia, widać duży postęp. Jesteśmy gotowi na całkowite rozwiązanie sprawy, ale uważamy, że nie nastąpi to do przyszłego tygodnia – powiedział Zanotta. Barcelona chce jak najszybciej zapewnić sobie pozyskanie Arthura, w którym pokłada duże nadzieje. Piłkarz prawdopodobnie dołączy do Katalończyków zimą 2019 roku. Brazylijczyk gra zazwyczaj w środku boiska i wyróżnia się techniką oraz wizją gry, szczególnie na niewielkiej przestrzeni. Barça chce jak najszybciej zakończyć negocjacje, ponieważ zawodnikiem interesują się też inne kluby, tak jak miało to miejsce w przypadku pozyskanego w styczniu Yerry’ego Miny.

Sam Arthur również jest już przekonany, że jego przyszłość będzie związana z Camp Nou. Ostatnio powiedział: − jestem zainteresowany transferem, wszystko jest na dobrej drodze, ale teraz jestem zawodnikiem Grêmio, z którym mam ważny kontrakt. Jestem powiązany z Barceloną i zainteresowany ofertą. Każda ze stron jest zainteresowana zakończeniem negocjacji, ale operacja musi być opłacalna dla wszystkich.

Udostępnij:

Komentarze (18)

Gorące tematy