Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Rafinha: Nie przybyłem do Interu z myślą o powrocie do Barcelony

 24 lutego 2018, 14:00

 Dariusz Maruszczak

Źródło: Mundo Deportivo

 10 komentarzy

Rafinha Alcântara udzielił wywiadu dla włoskiego dziennika La Gazzetta dello Sport, w którym m.in. wyjawił swoje plany na przyszłość i opowiedział o okolicznościach przejścia do Interu.

Mimo że Brazylijczyk jest tylko wypożyczony do Interu, nie ukrywa, że chciałby zostać w Mediolanie na dłużej. – Oczywiście tego właśnie chcę, nie przybyłem tutaj z myślą, że po zakończeniu wypożyczenia wrócę do Barcelony. Chcę tu zostać, choć rzecz jasna decyzja o wykupieniu mnie będzie należała do Interu.

Przed podjęciem decyzji o opuszczeniu Barçy w poszukiwaniu szans na grę Rafinha rozmawiał z wieloma kolegami z drużyny o możliwości przejścia do Interu. Zapytany, co powiedział mu Leo Messi przed odejściem do zespołu z Mediolanu, Brazylijczyk odpowiedział: „Leo, podobnie jak Suárez i inni, tłumaczyli mi, że idę do historycznego i wielkiego klubu”.

Ponadto Rafinha zdradził również, że rozmawiał z Danim Alvesem, który wyznał mu, że we Włoszech dużo się nauczył pod względem taktyki. 25-latek wyjawił też, że w ciągu jego pierwszych dni w Interze pomógł mu Mauro Icardi, z którym zna się z czasów wspólnej gry w młodzieżowych zespołach Barcelony.

Udostępnij:

Komentarze (10)

Gorące tematy