Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Ter Stegen: Podoba mi się styl gry Girony

 25 lutego 2018, 00:00

 Grzegorz Zioło

Źródło: Marca

 11 komentarzy

Marc-André ter Stegen wypowiedział się na temat meczu Barcelony z Gironą na Camp Nou, zakończonego zwycięstwem gospodarzy 6:1.

Błąd przy bramce: Obojętnie czyj, ale był to błąd. Trzeba jednak przyznać, że to było dobre uderzenie z trudnej pozycji. Rzadko widuje się gole strzelone w taki sposób z tego miejsca. Trzeba pracować nad tym, żeby poprawić takie błędy.

Messi: Leo to Leo, ale myślę, że Luis też rozegrał bardzo dobre spotkanie. Dobrze spisywał się w pojedynkach z obrońcami. To był świetny mecz w naszym wykonaniu. Mamy dużo indywidualnej jakości.

Suárez szukający kartki: Nie mam nic do powiedzenia na ten temat. Rozmawiamy o futbolu, a to jest jego część.

Girona odważniejsza od Chelsea: Podoba mi się styl gry Girony. Mocno utrudniła nam zadanie w meczu u siebie i dzisiaj również. Zawsze ciężko się gra przeciwko temu zespołowi. Dobrze radzi sobie w lidze, a zostało jeszcze dużo spotkań. Należy pogratulować Gironie za jej postawę i wyniki.

Rotacje: Wszystkie mecze są ważne i trzeba je wygrać. Nie ma innej drogi do utrzymania się na pozycji lidera. Za nami są drużyny, które w każdej kolejce czekają na nasze potknięcie.

Kluczowe interwencje: Dziękuję, ale uważam, że jestem po prostu jednym z elementów tej drużyny. Chcę rozegrać dobre spotkanie i pomóc kolegom. Zawsze staram się zagrać tak samo dobrze.

Udostępnij:

Komentarze (11)

Gorące tematy