Desailly: Dembélé ma wszystko, aby wejść na najwyższy poziom

Łukasz Lewtak

27 lutego 2018, 19:36

Mundo Deportivo

15 komentarzy

Były znakomity francuski piłkarz Marcel Desailly udzielił wypowiedzi dla Mundo Deportivo, w której ocenił sytuację Ousmane'a Dembélé i Samuela Umtitiego w FC Barcelonie.

- Za trzy, cztery czy pięć lat Iniesta pożegna się z Barceloną i kiedy to zrobi, w drużynie będzie Dembélé. Ousmane jest inwestycją na jutro. W Barcelonie potrafili odkryć cały jego potencjał, nie trzeba się spieszyć. Niech nadal poprawia swoje umiejętności krok po kroku.

- Ani on nie musi pędzić, ani inni nie muszą się spieszyć z nim. Pokaże, ile tak naprawdę jest wart, a jego wartość jest ogromna. To bez wątpienia jeden z największych młodych talentów na świecie. Jest wszechstronny i znakomicie drybluje, a ponadto potrafi strzelać gole. Wiele wniesie do Barcelony i reprezentacji Francji. Ma wszystko, aby wejść na najwyższy poziom. Jest nadzwyczajny.

- We Francji mamy trzech obrońców, którzy mogą grać na dwóch pozycjach: Samuel Umtiti, Varane i Koscielny. Umtiti jest bardzo dobrym i bardzo silnym zawodnikiem. Jest w gronie najlepszych środkowych obrońców. Dobrze wpasował się w drużynę Barcelony.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Chciałbym aby Iniesta pożegnał sie z Barcelona jak mówi kolega w wypowiedzi
Ja myśle że Iniesta odejdzie z Barcy po ukończeniu nastepnego sezonu

@Piter1369: Na szczęście chcieć a móc to nie to samo. Iniesta jeszcze dużo da barcy kolego....

« Powrót do wszystkich komentarzy