Desailly: Dembélé ma wszystko, aby wejść na najwyższy poziom

Łukasz Lewtak

27 lutego 2018, 19:36

Mundo Deportivo

15 komentarzy

Były znakomity francuski piłkarz Marcel Desailly udzielił wypowiedzi dla Mundo Deportivo, w której ocenił sytuację Ousmane'a Dembélé i Samuela Umtitiego w FC Barcelonie.

- Za trzy, cztery czy pięć lat Iniesta pożegna się z Barceloną i kiedy to zrobi, w drużynie będzie Dembélé. Ousmane jest inwestycją na jutro. W Barcelonie potrafili odkryć cały jego potencjał, nie trzeba się spieszyć. Niech nadal poprawia swoje umiejętności krok po kroku.

- Ani on nie musi pędzić, ani inni nie muszą się spieszyć z nim. Pokaże, ile tak naprawdę jest wart, a jego wartość jest ogromna. To bez wątpienia jeden z największych młodych talentów na świecie. Jest wszechstronny i znakomicie drybluje, a ponadto potrafi strzelać gole. Wiele wniesie do Barcelony i reprezentacji Francji. Ma wszystko, aby wejść na najwyższy poziom. Jest nadzwyczajny.

- We Francji mamy trzech obrońców, którzy mogą grać na dwóch pozycjach: Samuel Umtiti, Varane i Koscielny. Umtiti jest bardzo dobrym i bardzo silnym zawodnikiem. Jest w gronie najlepszych środkowych obrońców. Dobrze wpasował się w drużynę Barcelony.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mówcie co chcecie ale ja uważam że Dembele stanie się ikoną naszego klubu i przejmie nr 10 po Messim

@XaviELMaestro6: grubo

@XaviELMaestro6: Neymar też miał być ikona i następca Leona.

@XaviELMaestro6: Będzie wybitny bo ma możliwości i jeżeli Chłopaki poukładają mu w głowie to zapewne tak się stanie Ale z tym Messi to jednak poleciałes ;)

@Ruthless: Gdyby odemnie to zależało to Neymar by nigdy w naszej koszulce nie zagrał ponieważ miałem takie samo zdanie jak Cruyff do tego transferu....

konto usunięte

@Inmessionate10: Czemu poleciał? Przecież 10 może otrzymać :)

@KingM10: Przepraszam zbyt szybko przeczytałem komentarz i nie doczytałem że chodzi o numer ;P jasne 10 może przejąć

« Powrót do wszystkich komentarzy