Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Szef biura prezesa Grêmio: Wszystko jest już uzgodnione w sprawie Arthura

 28 lutego 2018, 15:06

 Dariusz Maruszczak

Źródło: Mundo Deportivo

 28 komentarzy

Mundo Deportivo przeprowadziło wczoraj wywiad z szefem gabinetu prezesa Grêmio, który ujawnił, że brazylijski klub doszedł do porozumienia z Barceloną w sprawie transferu Arthura.

– Wszystko jest uzgodnione, liczby są już ustalone. Pozostało tylko opracowanie kontraktów, które prawdopodobnie będą mogły zostać sfinalizowane w tym tygodniu – zapewnił Marcus, szef gabinetu prezesa Grêmio.

Drużyna Arthura mierzyła się wczoraj w pierwszym meczu Copa Libertadores z urugwajskim Defensorem Sporting. Pomocnik nie mógł jednak wystąpić w tym pojedynku. Spotkanie w Montevideo w specjalnej loży oglądały władze brazylijskiego klubu, w tym prezes Romildo Bolzan. Odmówił on jednak udzielenia jakichkolwiek informacji Mundo Deportivo i odesłał dziennikarzy do szefa swojego biura.

Katalońskie media już ponad tydzień temu donosiły o porozumieniu Barcelony z Grêmio. Teraz jednak po raz pierwszy te informacje potwierdził pracownik brazylijskiego klubu. Zgodnie z jego wypowiedzią transfer Arthura może zostać ogłoszony jeszcze w tym tygodniu.

Udostępnij:

Komentarze (28)

Gorące tematy