Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Josep Vives: Słowa André Gomesa są szczere i pokazują jego zaangażowanie

 12 marca 2018, 21:55

 Łukasz Lewtak

Źródło: Mundo Deportivo

 4 komentarze

Po zakończeniu dzisiejszego zwyczajnego posiedzenia zarządu FC Barcelony jego rzecznik Josep Vives wypowiedział się na temat André Gomes, Neymara, Arthura i formy rozgrywania Copa del Rey.

- W klubie zawsze wspieramy wszystkich zawodników i pomagamy im. W pełni rozumiemy André, wspieramy go i darzymy go zaufaniem. Udzielił szczerej wypowiedzi, w której mówił o swojej obecnej sytuacji i o tym, co przeżywał wcześniej. To pokazuje jego zaangażowanie. Pracuje i walczy, aby wyjść z tej sytuacji. Klub pracuje razem z nim, tak jak z wieloma innymi piłkarzami. Prosimy kibiców, aby wspierali zawodników.

- Nie mamy żadnej oficjalnej informacji, że Neymar chce wrócić. Kiedy odchodził, życzyliśmy mu szczęścia. Rozegrał wspaniałe sezony w Barcelonie. Nie będziemy wypowiadać się na temat pieniędzy, jakie inne drużyny mogą wyłożyć za Neymara.

- Nie dokonaliśmy transferu Arthura. Klub zagwarantował sobie taką opcję na lipiec lub później, a to coś innego. Pojawiła się okazja i doszliśmy do porozumienia.

- Są różne opinie, jeśli chodzi o rezygnację z dwumeczów w Pucharze Króla. Decyzja w tej sprawie należy do federacji, która powinna coś zaproponować. My wielokrotnie składaliśmy propozycję, żeby przynajmniej w niektórych fazach rozgrywano tylko jedno spotkanie.

Udostępnij:

Komentarze (4)

Gorące tematy